Informacje

Cennik

Wszystkie ceny podane są w PLN i są cenami brutto. Opłaty za pobyt pobieramy z góry. Płatności można dokonywać gotówką, kartą płatniczą lub przelewem (dla firm). Wystawiamy faktury VAT.

Czytaj więcej

Obowiązki gościa

Liczba osób mogących zamieszkać w apartamencie, jest ograniczona do podanej na potwierdzeniu rezerwacji. W wypadku przekroczenia tej liczby pracownik administracji może odmówić wydania karty wejściowej.

Czytaj więcej

Zameldowanie

Wpis do książki meldunkowej Aparthotelu i dokonanie płatności odbywa się w administracji. Po obejrzeniu apartamentu nastąpi przekazanie kluczy, które oznacza akceptację stanu lokalu.

Czytaj więcej

Lokalizacja

Aparthotel „Lofty w piecowni” to oferta skierowana do osób poszukujących apartamentów w idealnym komunikacyjnie rejonie Włocławka, a jednocześnie na uboczu od hałasu i zgiełku ruchu ulicznego.

Czytaj więcej

Rezerwacje

O wszelkich zmianach w rezerwacji dotyczących: terminów pobytu, przedłużenia czy skrócenia pobytu, liczby osób, należy poinformować przed przyjazdem. W przypadku uzyskania zgody pracownika Aparthotelu na zmiany, przesłane zostanie nowe potwierdzenie rezerwacji.

Czytaj więcej